DF-DYC100UA
Product Code: DF-DYC100UA
Brand: Cameron Sino
DF-DYC100UA
Product Code: DF-DYC100UA
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 131.5 g
Output current intensity 1.1 A
Input current 240 A
Minimum output voltage 30.45 V
Input voltage 100 V - 240 V
Dimensions 85.7 x 47.9 x 54.6 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Max. input voltage 240 V
Color Black
Min. input voltage 100 V
Net weight 131.5 g
Output current intensity 1.1 A
Input current 240 A
Minimum output voltage 30.45 V
Input voltage 100 V - 240 V
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
The product is fully compatible with the following devices:
Dyson
The product is interchangeable with the following product numbers:
Description
Related products
CS-DYC100VX
CS-DYC100VX
Type Type: Li-ion
Voltage Voltage: 25.2 V
Capacity Capacity: 2500 mAh
Type Type Li-ion
Voltage Voltage: 25.2 V
Capacity Capacity: 2500 mAh
Is in stock!
CS-DYC110VX
CS-DYC110VX
Voltage Voltage: 25.2 V
Voltage Voltage: 25.2 V
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews