Product Code: CS-DQE330VX
Brand: Cameron Sino
Battery for Diqee 330A (3000 mAh, 10.8 V)
Product Code: CS-DQE330VX
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 3000 mAh
Rate 32.4 Wh
Voltage 10.8 V
Type Ni-MH
Color Green
Net weight 546 g
Dimensions 111.4 x 45.6 x 41.8 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 3000 mAh
Rate 32.4 Wh
Voltage 10.8 V
Type Ni-MH
Color Green
Net weight 546 g
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
The product is fully compatible with the following devices:
Diqee
The product is interchangeable with the following product numbers:
RD-AIN10.8VA
Description
Battery for Diqee 330A is a versatile power source suitable for a wide range of electronic gadgets. Offering full compatibility with many device models, it provides an economical solution for buyers. Additionally, its universal usage supports environmental sustainability and ensures adaptability.
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews